Voordelen:
- Eenvoudig ontwerp, makkelijk in gebruik
- Grote bedienknoppen
- Aandrijving tot 60 kg (ca. 10 m² rolluik)
- Made in Germany
Nadelen:
- Slechts twee schakeltijden mogelijk (ochtend, avond)
- Geen aansluiting voor zonnesensor
Functies:
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening mogelijk? | Nee |
| Smart Home, bediening via app/stem mogelijk? | Nee |
| Tijdautomatisering? | 2 Schakeltijden (Omhoog en Omlaag, Ma. - Zo.) |
| Astro-functie? | Nee |
| Omschakeling zomer-/wintertijd? | Ja, handmatig |
| Zonnemodule? | Nee |
| Avondschemeringsmodule? | Nee |
| Datum-/tijdinstelling? | Nee |
| Display? | Nee |
| Obstakelherkenning? | Ja |
| Zachte start/stop & geluidsreductie? | Nee |
Vergelijk alle Superrollo bandoprollers
Technische gegevens:
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze: | Inbouw (Installatieafmetingen L×H×D: 36 × 181 × 197 mm) |
| Gatafstand: | 215 mm, 225 mm, 235 mm, 245 mm |
| Werkspanning: | 230 V / 50 Hz, aansluiting via Europese stekker |
| Nominaal vermogen: | 70 W |
| Nominaal koppel: | 14 Nm |
| Beschermingsklasse: | II (alleen voor droge ruimtes) |
| Max. trekgewicht: | 60 kg |
| Max. bandlengte bij banddikte van 1,0 mm: | 15 m |
| Max. bandlengte bij banddikte van 1,3 mm: | 12 m |
| Voor bandbreedte: | 23 mm |
| Fabrikant website: | www.superrollo-online.de |
| Klantenservice: | service.superrollo-online.de/hc/de |
| Handleiding: | Download gebruikershandleiding |
| Merk: | superrollo professional |
| Artikelnummer: | SR10195 |
Installatie
(1.) Verwijder de oude bandoproller. (2.) Plaats de GW195. (3.) Sluit aan, stel in – klaar.
Productbeschrijving
Krachtig en compact – de superrollo GW195
De superrollo GW195 is de perfecte elektrische bandoproller voor grotere rolluiken die een krachtige en toch compacte oplossing nodig hebben. Ontwikkeld voor rolluiken tot 60 kg, biedt hij de prestaties die u nodig heeft om ook zware rolluiken moeiteloos te bedienen.
Compacte kracht voor grote rolluiken
Met een trekkracht tot 60 kg is de GW195 ideaal voor grote kunststof rolluiken. Zijn inbouwmontage maakt een onopvallende integratie in uw bandenkast mogelijk, terwijl hij dankzij zijn sterke prestaties ook veeleisende taken moeiteloos uitvoert.
Eenvoudige installatie en Duitse kwaliteit
De installatie van de elektrische bandoproller is snel en eenvoudig, ideaal voor een vlotte retrofit. Gemaakt in Duitsland, staat de GW195 voor hoogste kwaliteit en betrouwbaarheid, die u dag in dag uit zult voelen.
Conclusie: Krachtige ondersteuning voor grote taken
De superrollo GW195 combineert compacte bouw met sterke prestaties en is daarmee de ideale keuze voor het automatiseren van uw grote rolluiken. Vertrouw op bewezen techniek en eenvoudige bediening – een meerwaarde voor elk huis.
Klantbeoordeling:
Sylvio H.
10 februari 2022*Super Product voor Retrofit
„Top - Snelle installatie, als de gaten in de bandenkast groot genoeg zijn. Krachtig, hoewel redelijk langzaam trekken, trekt onze rolluik over 3 balkon deuren breed goed omhoog.”




